Як стати гламурною?

Дівчата завжди і у всі часи хотіли виглядати красиво і привабливо. У кожної епохи був свій ідеал краси, відповідаючи яким, дівчата створювали собі репутацію цікавих, яскравих і модних дам. Еталон нашої сучасності — це гламур, який широко представлений в глянсових журналах і на модних каналах ТV. Як не розгубитися в такому потоці інформації і вибрати те, що підходить саме тобі? Як стати гламурною дівчиною? Якщо всерйоз вирішила стати гламурною, але далека від ідеалу, приготуйся до великих змін. Якою має бути сучасна гламурна дівчина?

[…]

Здорова шкіра — щоденна програма по догляду за шкірою

Застава краси і здоров’я шкіри — щоденний догляд, який, всупереч поширеній думці, не забирає багато часу. Цілком достатньо, щоб кілька основних правил щоденного догляду за шкірою увійшли в звичку — і через якийсь час прості дії по очищенню, зволоженню, догляду за шкірою будуть вимагати зовсім невеликої кількості часу.

[…]

Догляд за волоссям

Догляд за волоссям не обов’язково повинен бути дорогим, складним, віднімають багато часу і сил. Він повинен відповідати певним правилам, а скільки і яких ресурсів ви вкладете в це відповідність, залежить від ваших власних можливостей.

[…]

Догляд за нігтями — маленькі хитрощі

Красиві, здорові і доглянуті нігті — невід’ємний атрибут вигляду сучасної жінки. Здорові нігті повинні бути гладкими і злегка рожевими, і іноді доводиться докласти чимало зусиль для збереження здоров’я і краси нігтів. Перш ніж обговорювати тонкощі догляду за нігтями, розглянемо будову нігтя. Зрештою, багато людей навіть не знають, що ніготь складається з декількох частин: нігтьової пластини, нігтьової складки (або шкірки), кутикули, нігтьової луночки і нігтьового ложа

[…]

Чутлива шкіра — як уникнути проблем

Зазвичай люди вважають свою шкіру чутливою, якщо продукти для догляду за шкірою, а також побутова хімія при контакті з їх шкірою викликає печіння, поколювання, почервоніння і / або відчуття стягнутості. Навіть за відсутності видимих наслідків дії подразників, такі люди відчувають дискомфорт.

[…]

Зберігання косметики: не тільки зручність, але і необхідність

Правильне зберігання косметики дуже важливо для того, щоб вона довго служила і не втратила своїх якостей. Косметика, яку зберігають неправильно, швидко псується, що може бути дорого, а також шкідливо для здоров’я. Розумна ідея — зберігати косметичні засоби у такому місці, щоб у потрібний момент вони завжди були під рукою, і економно використовувати настільки необхідний простір.

[…]